2012 Kış Okulları Programı açıklandı. HiDRA Başkanı Nilay Akça 2012 Hedeflerini Belirtti. DeHiDRA Yakında Canlı Yayınla Sitemizde. Kış Okulu "Bilimsel Çalışmanın Esasları" BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI. Bilimsel Dergilerimizden The Journal of Marine Education yayına hazırlanıyor.
ANA SAYFA      BASVURU (Bilimsel Çalışmanın Esasları))
Sayfayı YazdırSık kullanılanlara ekle
HiDRA-AKÜNSEM 2012 KIŞ OKULU
BİLİMSEL ÇALIŞMANIN ESASLARI
BAŞVURU FORMU
(Lütfen aşağıdaki alanları doldurarak başvurunuzu yapınız. *işaretli alanların doldurulması zorunludur.)
 Aşağıdaki kutucuğa bağlı olduğunuz akademik kurumu belirtiniz. Herhangi bir bağlılığınız yoksa, boş bırakınız.
Aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanları işaretleyiniz.


Aşağıdaki alana Kış Okuluna başvurma nedeninizi kısaca belirtiniz.*


Başvurunuz için vereceğiniz bir referansla, başvuru süreci içinde görüşülebilir, ancak bir referans verme zorunluğunuz yoktur. Vereceğiniz referans, HiDRA Yönetim Kurulu üyelerinden birisi olamaz. Referans kişi belirtmeniz durumunda, bütün bilgileri girmeniz gerekmektedir.
.
BURS BAŞVURUSU


Başvurunuza eklemek isteyeceğiniz burs talebini aşağıdaki kutucuklara işaretleyiniz. Birden fazla işaretleme yapabilirsiniz. Burs talep etmeniz durumunda, sizden daha fazla bilgi istenebilir ve başvuru süreciniz uzayacaktır.Burs başvurunuz kabul edilmediği takdirde size kısa sürede yanıt verilecektir, ancak başvuru süreciniz sonlandırılır. Talebiniz kabul edilmediği durumda, başvurunuzun normal ücretlendirme ile sürmesini istiyorsanız, aşağıdaki uygun seçeneği işaretleyiniz....

Başvurunuzu tamamlamak için aşağıdaki GÖNDER tuşunu kullanın. Sonuçlar, belirttiğiniz e-posta adresine iletileceği gibi internet sitemizde de yayınlanacaktır.
 


BİLİMSEL ÇALIŞMANIN ESASLARI
2012 KIŞ OKULU


"Düzenlenecek olan etkinliğe katılacak genç araştırmacıların yol ve konaklama giderleri için TÜBİTAK'ın 2217 Lisanüstü Yaz Okulu ve Benzeri Diğer Etkinlikleri Destekleme Programı'na başvuru yapılacaktır. Destek verilmesi halinde Düzenleme Kurulu'na yapılmış olan destek başvuruları değerlendirilecektir."

 
 
  
FAALİYET TAKVİMİ 
 
 CANLI İZLE
DeHiDRA Görevde
 
SIK SORULANLAR

 
 
HiDRA Journal of Mediterranean Hydrobiolgy (HidJMed)
Scientific Journal of Marine Biology articles
Altyapı ONTEK